• Regulowane hantle treningowe 2x20kg z funkcją sztangi Eb Fit

Symbol: 1033433
311.25
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki Brak
Dostępność 129 szt.
EAN 5902431033433
Zbuduj formę ponad normę! Hantle i sztanga to absolutny "must have" każdego sportowca. Teraz dzięki technologii EB FIT, na 1 zestawie 2x20 kg możesz trenować CAŁE CIAŁO. Spal tłuszcz, zwiększ rzeźbę / masę mięśniową i osiągnij wymarzoną sylwetkę w warunkach domowych.

SZTANGA LUB HANTLE
Możesz złączyć dwa krótkie gryfy w klasyczną sztangę. Z tym innowacyjnym rozwiązaniem 2w1, wykonasz ćwiczenia całego ciała. Proste i wygodne. Poszerzasz wachlarz treningowy, wykonując ćwiczenia niemożliwe lub niewygodne samymi hantelkami. W dowolnym momencie możesz dokładać/odejmować obciążenia do gryfów. Regulujesz obciążenie na treningu, dopasowując wagę do swoich potrzeb.

IDEALNY ZESTAW DO ĆWICZEŃ W DOMU
Poprzez uniwersalne zastosowanie wykorzystasz zestaw do ćwiczeń sztangielkami i sztangą. Po treningu hantelkami szybko złączysz całość w sztangę bez potrzeby kupowania osobno sztangi prostej. Zyskujesz cenne miejsce w domu lub na domowej siłowni. Koniec z zagracaniem czterech ścian - zestaw zajmuje mniej miejsca niż kilka kompletów hantli i osobne sztangi. Talerze powlekane są warstwą tworzywa, dlatego hantle są doskonałe do treningu w domu - nie porysują podłogi! Kształt heksagonalny zamiast koła - obciążenie nie "jeździ" po podłodze (zwłaszcza w przypadku nierówności)

Hantle treningowe 2x20 kg z funkcją sztangi, to uniwersalny 23 częściowy zestaw dla każdego. Służy do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Trening z ciężarkami pomoże Ci ukształtować mięśnie przedramion, ramion, barków oraz klatki piersiowej. Ruch można wykonywać stojąc, siedząc bądź leżąc na ławce treningowej. Hantle stosowane są przy treningach siłowych, jak i kombinacjach ćwiczeń wydolnościowych. Ćwiczenia hantlami i sztangą to jedne z najbardziej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Produkt jest idealny zarówno dla zaawansowanych i początkujących użytkowników.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Proste i mocne łączenie sprawia, że czujesz bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Materiały wysokiej jakości zwiększają wytrzymałość zestawu, dając Ci możliwości korzystania z niego przez lata. Zaciski gwintowe oraz idealnie dopasowana średnica otworu talerzy, ułatwiają szybką zmianę obciążenia oraz pewne, stabilne ułożenie na gryfie.


Parametry:
• Waga netto: 41 kg
• Waga brutto: 41,5 kg
• Materiały: PE, ABS, cement, pianka
• W zestawie:
- Gryf krótki (długość 50.5 cm / średnica 25 mm / średnica chwytu 25 mm) x 2 szt.
- Łączenie dwóch gryfów (długość 40 cm / średnica 25 mm / średnica chwytu 40 mm) x 1 szt.
- Talerze 2,5 kg (średnica 30 mm / wymiary 20 x 4 cm) x 16 szt.
- Zaciski x 4 szt.
• Kolor: czarno-czerwony
• Opakowanie:
61.5 x 25.5 x 13.5 cm, 24 kg (karton 1); 21 x 21 x 29.5 cm, 18 kg (karton 2)
• Marka: EB FIT

EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

Uwaga! Produkt może nieznacznie różnić się wizualnie w zależności od dostawy przy zachowaniu wszystkich funkcji użytkowych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie