• Buty Asics GEL-Trabuco 11 1012B424 002

Symbol: 1012B424 002
Kolor
granatowy
Rozmiar
627.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka do: 4 dni
Cena przesyłki 16
KURIER INPOST 16
PACZKOMAT 18
KURIER POBRANIE 25
Dostępność 4 szt.
EAN 4550456649880

ASICS GEL-TRABUCO 11  to najnowsza edycja najbardziej lubianego przez biegaczy trailowych modelu obuwia do biegania w terenie. Amortyzacja, wsparcie dla jeszcze lepszej kontroli stóp pronujacych, wspomaganie naturalnych ruchów stopy i zachowanie naturalnego chodu, stabilizacja i kontrola, wspomaganie ruchów skrętnych stopy. Takich wrażeń dostarczają trailowa podeszwa i system amortyzacji GEL. Zapewnią wszystko to, czego potrzebujesz do biegania w terenie. System DUOMAX zapewnia wsparcie dla umiarkowanych pronatorów.

Podeszwa środkowa zapewnia najlepszą amortyzację, jaką dotychczas oferowała seria. Dzięki zastosowaniu amortyzacji FF BLAST ™  model zapewnia lżejszą i bardziej miękką amortyzację przy mniejszym wpływie na środowisko. Materiał podeszwy środkowej  jest wykonany z mikrowłókien celulozowych dodanych do pianki. To najlżejszy materiał, jaki kiedykolwiek został użyty do budowy śródpodeszwy. Zapewnia dużo lepszą amortyzację od pianki EVA i jest od niej sporo lżejszy. Nowa pianka, wykorzystywana na całej długości podeszwy, jest również odporna na odkształcanie.

 

Buty posiadają systemy:


ASICS GEL
image
-  Elementy amortyzujące w butach ASICS są wykonane z GEL, materiału na bazie silikonu, który bardzo skutecznie pochłania uderzenia. To opatentowana konstrukcja wykorzystująca własności specjalnego rodzaju silikonu, który wbudowany w podeszwę środkową tworzy doskonałą amortyzację.

 

 

FlyteFoam

 image

Materiał podeszwy środkowej FlyteFoam jest wykonany z mikrowłókien celulozowych dodanych do pianki. To najlżejszy materiał, jaki kiedykolwiek został użyty do budowy śródpodeszwy. Zapewnia dużo lepszą amortyzację od pianki EVA i jest od niej sporo lżejszy. Nowa pianka, wykorzystywana na całej długości podeszwy, jest również odporna na odkształcanie.

 

 

DuoMax 
image
- Wtryskiwany element podeszwy zaprojektowany dla specyficznych rodzajów stóp w celu podniesienia komfortu i utrzymania właściwego kierunku ruchu, składa się z dwóch elementów podeszwy środkowej o różnym poziomie gęstości i wkomponowanych tak aby łatwo kontrolować nadmierną pronację. Pomaga uniknąć środkowej deformacji podeszwy środkowej, gdy stopa wtacza się z powodu pronacji biegacza, zapewniając bardziej stabilną platformę, która zwiększa wydajność i może zmniejszyć urazy związane z bieganiem.

 

Trail Specific Outsole

image

- Naprzeciwległe wypustki zapewniają doskonałą przyczepność w czasie podbiegania i zbiegania na wszystkich typach terenu.

 

Rock Plate Protection

image

Specjalna budowa podeszwy zewnętrznej zapewniająca ochronę przed ostrymi krawędziami podłoża. Specjalna płytka zapobiegająca przebicie podeszwy na ostrych przedmiotach, takich jak ostre kamienie, patyki itp.

 

Removable Sockliner
image
- Wkładka, która może być zmieniona w celach ortopedycznych. Formowana wkładka EVA  z nowym, zaawansowanym składem materiału EVA w wstępnie uformowanym kształcie - dla idealnego łóżka dla stopy.

 

ASICS PINACLE INOVATION IN MIDSOLE MATERIALS

Materiał podeszwy środkowej Flytefoam jest wykonany z mikrowłókien celulozowych dodanych do pianki. To najlżejszy materiał, jaki jest używany w butach ASICS pozwalający dostosować gęstość i właściwości do przeznaczenia butów i zaawansowania użytkownika.

 

Tonge Gaiter

Klinowa konstrukcja języka, wszyta z obu stron do cholewki, zapobiega przedostawaniu się piasku, żwiru i innych zanieczyszczeń do buta.

 

ASICS GRIP

Nowa, najnowocześniejsza formuła gumy, która zapewnia wyjątkową przyczepność na suchej, a zwłaszcza na mokrej skale, bez uszczerbku dla trwałości. (Głównie buty trailowe)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci