• HMS KLT22 WIELOFUNKCYJNA KLATKA TRENINGOWA SKŁADANA RED HMS

Symbol: 17-51-124
Gwarancja 24
3152.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka do: 48 godzin
Cena przesyłki 39
DOSTAWA L 39
Dostępność 18 szt.
EAN 5907695553598
Składana klatka treningowa KLT22 od HMS została zaprojektowana w taki sposób, by trafiła w aktualne trendy rynkowe oraz spełniła oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Klatka w tym wariancie jest sprzedawana z dodatkowym wyposażeniem. Oprócz drążka do podciągania, haków pod gryf i podpór bezpieczeństwa znajdziesz tam składaną ławkę płaską, poręcz do dipów, ścienny stojak na obciążenia oraz uchwyt na gryfy. Taki zestaw poszerzy twój zakres treningu oraz zapewni nowe możliwości przechowywania sprzętu.
Wielofunkcyjny trening na małej przestrzeni
Klatka treningowa KLT22 jest mocowana do ściany, co zapewnia jej stabilność i bezpieczeństwo. Możesz ją łatwo składać, gdy nie jest używana, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. To ogromny atut tego sprzętu, ponieważ mogą z niego korzystać osoby z ograniczoną przestrzenią do treningu. Po złożeniu w najgłębszym miejscu klatka zajmuje zaledwie 31 cm od ściany!
Drążek do podciągania i haki pod gryf
Klatka posiada wielofunkcyjny drążek do podciągania, który dzięki różnym możliwościom chwytu pozwala na rozwijanie mięśni pleców, ramion i klatki piersiowej. Podciąganie to jedno z najlepszych ćwiczeń na górną część ciała, ponieważ angażuje wiele grup mięśniowych i poprawia mobilność stawów. Aby uprościć sobie to ćwiczenie, wystarczy użyć specjalnych gum oporowych. W KLT22 znajdziesz również dwa haki pod gryf, które możesz zamontować na dowolnej wysokości.
Podpory bezpieczeństwa
W KLT22 znajdziesz także specjalne podpory, które możesz przymocować do ramy klatki, aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu z dużymi ciężarami. Podpory mogą być zamocowane niemal na dowolnej wysokości i używane podczas wykonywania ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce czy przysiady ze sztangą, bez obawy o upuszczenie ciężaru. Z KLT22 możesz przekraczać granice własnej wytrzymałości.
Składana ławka płaska
W zestawie z klatką otrzymasz również składaną ławkę, która umożliwia wykonywanie ćwiczeń ze sztangą, gumami lub hantlami. Ławka jest wygodna i solidna, a po skończonym ćwiczeniu możesz ją złożyć równolegle do ściany. Na ławce możesz wykonywać takie ćwiczenia jak: wyciskanie sztangi lub hantli na klatkę piersiową, unoszenie nóg w leżeniu, wiosłowanie hantlem itp. Ławka pozwala na trening z naciskiem na mięśnie stabilizujące i rdzeń.
Poręcz do dipów
Kolejnym dodatkiem w KLT22 jest poręcz do dipów, którą mocuje się na ramę bramy. Dipy to skuteczne ćwiczenie na mięśnie tricepsów, barków i klatki piersiowej. Poręcz posiada wygodne uchwyty i jest łatwa w montażu i demontażu. Możesz ją zamontować na różnej wysokości, dostosowując tym samym do swojego wzrostu. W zestawie otrzymasz także dedykowany naścienny uchwyt, na którym zawiesisz swoją poręcz.
Stojak na obciążenia
Z zestawem KLT22 położysz obciążenia na specjalnym stojaku mocowanym do ściany. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce na podłodze i zyskasz łatwy dostęp do talerzy. Stojak jest wykonany z trwałych materiałów. Ma 6 uchwytów, które pomieszczą talerze o różnych średnicach i grubościach. Każdy uchwyt jest wyposażony w gumową osłonę, która chroni talerze przed zarysowaniami i hałasem. Jego maksymalne obciążenie to aż 1000 kg!
Uchwyt na gryfy
Ostatnim elementem zestawu jest uchwyt mocowany do ściany, na którym można zawiesić dwa gryfy. Gryfy to niezbędne akcesoria do treningu z obciążeniem, które wzmacniają mięśnie całego ciała. Uchwyt pozwala na przechowywanie gryfów w porządku i z dala od podłogi. Gryfy możesz używać do wykonywania takich ćwiczeń jak: martwy ciąg, przysiad, wyciskanie itp. 
Uwaga: Wysokość klatki po złożeniu wynosi 276 cm. Jeśli chcesz korzystać z funkcji składania, a twoje pomieszczenie jest zbyt niskie, na twoją prośbę bezpłatnie skrócimy ją o potrzebną długość.


Specyfikacja:

Klatka treningowa

Wysokość całkowita po złożeniu: 276 cm
Wysokość po rozłożeniu: 230 cm
Szerokość całkowita: 142 cm
Zewnętrzna szerokość między ramami: 124
Wewnętrzna szerokość między ramami: 109 cm
Odległość ramy od ściany po rozłożeniu: 54 cm
Odległość ramy od ściany po złożeniu: 10 cm
Rama główna: 75 x 75 x 3,5 mm
Kolor: czarno-czerwony
Przetyczka zapobiegająca opadaniu klatki: tak
Minimalna powierzchnia potrzebna do montażu klatki: 

Wysokość: 276 cm
Głębokość: 150 cm
Szerokość: 150 cm


Maksymalne obciążenie: 300 kg


Drążek do podciągania

Szerokość: 110 cm
Głębokość: 20,5 cm
Odległość drążka od ściany po rozłożeniu: 73 cm
Odległość drążka od ściany po złożeniu: 31 cm


Haki pod gryf:

Szerokość: 7,5 cm
Wysokość: 17 cm
Regulacja wysokości: 48-164 cm


Ławka:

Długość: 100 cm
Szerokość: 30,5 cm
Wysokość po rozłożeniu: 48 cm
Odległość od ściany po rozłożeniu: 140 cm
Materiał dodatkowy: Skóra PU + PVC


Poręcz do dipów:

Szerokość ramion maksymalna: 53 cm
Szerokość ramion minimalna: 35 cm
Średnica ramion: 4 cm
Długość ramion: 58 cm
Długość całkowita: 95 cm
Regulacja wysokości: max 190 cm


Stojak na talerze:

Wysokość: 200 cm
Szerokość maksymalna: 59 cm
Średnica bolca: 5 cm
Długość bolca: 20 cm
Ilość miejsc: 6 bolców
Maksymalne obciążenie: 1000 kg


Podpory bezpieczeństwa:

Długość: 60 cm
Szerokość: 5 cm
Regulacja wysokości: 90-170 cm


Uchwyt na gryfy:

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 16 cm
Głębokość: 10 cm
Średnica otworu: 3,5 cm
Ilość miejsc: 2 gryfy
Maksymalne obciążenie: 200 kg


Montaż wybranych akcesoriów na ramy:

21-stopniowa regulacja wysokości
Co 5,5 cm 


Materiał: Stal (malowana proszkowo)

Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

</div
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci