• HMS SGN130 PRO SET 6W1 ZESTAW CIĘŻARÓW 30KG HMS

Symbol: 17-57-069
Gwarancja 24
257.05
szt. Do przechowalni
Wysyłka do: 48 godzin
Cena przesyłki 39
DOSTAWA L 39
Dostępność 153 szt.
EAN 5907695553017

SGN130 PRO SET 6W1 ZESTAW CIĘŻARÓW 30KG HMS

SGN 6w1 to rewolucyjny produkt od HMS, który pozwala na wykonywanie wielu ćwiczeń siłowych z jednym zestawem sprzętu. SGN 6w1 składa się z szesnastu talerzy, dwóch krótkich gryfów, jednej przedłużki do gryfów, dwóch uchwytów i dwóch podstawek do kettlebell oraz zacisków. Możesz z nich utworzyć następujące przyrządy:

Sztanga: Połącz ze sobą dwa gryfy za pomocą przedłużki, dostosuj obciążenie i ciesz się treningiem. Sztanga pozwala na wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, takich jak przysiady, wyciskanie, martwy ciąg czy podrzut. Te ćwiczenia angażują wiele grup mięśniowych naraz i poprawiają koordynację, siłę, wytrzymałość i masę mięśniową.

Dzięki SGN 6w1 możesz przedłużyć swoją sztangę, która dzięki szerszemu chwytowi pozwala na dostosowanie jej do swoich potrzeb. Szeroki uchwyt wymaga większej stabilizacji i równowagi, co wzmacnia mięśnie głębokie i posturalne, a także poprawia postawę ciała.

Dwie sztangielki: Na gryf zamontuj obciążenia po obu stronach i porządnie dokręć zaciski. Dwie hantle są doskonałe do ćwiczeń takich jak biceps, triceps, barki, klatka piersiowa czy plecy. Trening z hantlami jest wszechstronny, ponieważ pozwala na wykonywanie ćwiczeń na każdą część ciała i odwzorowanie wszystkich podstawowych wzorców ruchowych człowieka. Możesz ćwiczyć zarówno siłę, jak i wytrzymałość.

Dwa kettlebell: Talerze połóż na podstawkę i przykręć uchwyt do kettla. Ten zestaw umożliwia trening z jednym jak i dwoma kettlebell. Kettlebell to rodzaj ciężarka, który służy do wykonywania wielu rodzajów ćwiczeń, takich jak ćwiczenia balistyczne, które łączą trening cardio, siłowy i elastyczności. Ćwiczenia z kettlebell poprawiają także wydolność sercowo-naczyniową, koordynację, stabilność i wytrzymałość mięśniową.

Dwie sztangielki z podwójnym uchwytem: Do hantla możesz dokręcić uchwyt po jednej stronie. Uzyskamy wtedy coś na wzór kettlebella, jednak jego nietypowy kształt pozwala na wykonywanie specjalnych ćwiczeń. Takie rozwiązanie ułatwi wykonanie wyciskania francuskiego czy przysiadu ze sztangielką.

Sztangielka z potrójnym uchwytem: Po obu stronach hantli zamontuj uchwyty. Sztangielka z potrójnym uchwytem pozwala na pewny obustronny chwyt i wykonywanie ćwiczeń takich jak - wyciskanie hantli leżąc, unoszenie hantli siedząc, wyciskanie hantli stojąc czy unoszenie hantli w opadzie tułowia. Ćwiczenia z hantlą z dwoma uchwytami po bokach mogą poprawić siłę, wytrzymałość, koordynację i rzeźbę mięśni.

Dwie podpórki do pompek: Trening na podpórkach do pompek to świetny sposób na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni klatki piersiowej, ramion i brzucha. Podpórki do pompek pozwalają na większy zakres ruchu i zmniejszają obciążenie nadgarstków. Możesz wykonywać różne rodzaje pompek, zmieniając ustawienie uchwytów i kąt nachylenia ciała.

SGN 6w1 to niezbędny sprzęt do twojej domowej siłowni. Ćwicz wszystkie partie mięśniowe z jednym zestawem!


Specyfikacja:

Materiał: PVC + stal + cement
Wymiary gryfu:

Długość: 51 cm
Średnica: 28 mm
Długość części chwytnej: 13 cm
Waga: 0.25 kg


Wymiary łączenia:

Długość: 40 cm
Średnica: 45 mm
Waga: 0.4 kg


Wymiary uchwytów (podpórek):

Długość: 19,5 cm
Wysokość: 14 cm
Średnica: 25 mm
Waga: 0.35 kg


Wymiary podstawki do kettla:

Wysokość: 23 cm


Maksymalne obciążenie kettla: 20 kg
Waga całego zestawu: 30 kg
Ilość talerzy i wymiary talerzy:

1,25 kg - 17,3 x 3,1 cm (4 szt.)
1,5 kg - 18 x 3,3 cm (4 szt.)
2 kg - 19,7 x 4 cm (4 szt.)
2,5 kg - 20,8 x 4,4 cm (4 szt.)Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci