• Kompletny zestaw Światła Reakcji 4 sztuki + akcesoria

Symbol: 100642
Producent YAKIMASPORT
Kod_producenta 100642
1674.92
szt. Do przechowalni
Wysyłka do: 48 godzin
Cena przesyłki 16
KURIER INPOST 16
PACZKOMAT 18
KURIER POBRANIE 25
Dostępność 15 szt.

Zmień sposób, w jaki trenujesz

FITNESS

Wykonuj różne treningi- dzięki światełkom treningi mogą być dużo bardziej dynamiczne i kreatywne. Trenuj indywidualnie lub w grupie i sprawdzaj postępy z dnia na dzień w specjalnie do tego skomponowanej aplikacji w telefonie. 

Jest to najlepsze narzędzie do testowania i poprawy wyników sportowych. Do każdego sportu, czy to indywidualnego, czy zbiorowego.

Zmień swoje treningi włączając do nich zestaw światełek. Popraw zdolności reagowania, rozmieszczenia w przestrzeni oraz szybkości.

Dzięki aplikacji możesz dokonywać porównań w czasie i obserwować ewolucję każdego treningu.

DLA DZIECI

Włączenie światełek do gier z dziećmi pomoże poprawić ich umiejętności poznawcze i społeczne w zabawny sposób- nie zdając sobie sprawy, że się uczą.

Koordynacja, relacje społeczne, gry szybkościowe, rozmieszczenie w przestrzeni, kojarzenie kolorów i dźwięków, refleks... Wszystko to przy użyciu różnych programów już zainstalowanych w aplikacji. 

DLA SENIORÓW

Czasami nie wiemy jak zaangażować seniorów w działania mające na celu poprawę ich umiejętności. Dzięki światełkom ten problem został rozwiązany.

Zarówno indywidualnie jak i w grupie możesz realizować gry poprawiające słuch, ćwiczenia pamięciowe, ruchowe, a nawet relacje społeczne. Wszystkie z różnymi poziomami, aby dostosować się do każdej osoby.

Planuj swoje treningi/gry i sprawdzaj swoje postępy dzięki aplikacji z programami już skonfigurowanymi i programami, które możesz dostosować i dostosować do swoich potrzeb.

Aplikacja dostępna na iOS i Android.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci