• Rebounder GALAXY

Symbol: 100296
Producent YAKIMASPORT
Kod_producenta 100296
EAN 5906718236920
505.58
szt. Do przechowalni
Wysyłka do: 48 godzin
Cena przesyłki 16
KURIER INPOST 16
KURIER POBRANIE 25
Dostępność 347 szt.
EAN 5906718236920
Rebounder GALAXY

Nowoczesny, a przede wszystkim efektywny trening wymaga odpowiedniego sprzętu. Każda jednostka treningowa powinna być maksymalnie angażująca, a pomóc w tym mogą reboundery marki Yakimasport. Proponowany model Galaxy to sprzęt przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Pozwoli rozwijać technikę zawodnika, tak ważną w dzisiejszej piłce nożnej.

Rebounder GALAXY sprzęt przeznaczony do treningu bramkarzy oraz zawodników z pola. Może być wykorzystywany z obu stron. Z jednej strony jest wave/fala, która odbija piłkę górą - pozwala trenować górne podania oraz przyjęcia górnych piłek. Z drugiej strony jest pochylona siatka, która odbija piłkę po ziemi. Idealna do treningu podań i przyjęć piłek dolnych.

Urozmaici każdy trening, niezależnie od tego, czy mowa o juniorach, czy drużynach seniorskich. Z jego wykorzystaniem szybko poprawimy technikę zawodników, co przełoży się na lepszą grę. Rebounder pozwala w stosunkowo krótkim czasie udoskonalić przyjęcie piłki, poprawić ułożenie stopy podczas podania i strzału. Co więcej, trening z nim wpłynie na koordynację ruchową oraz umiejętność ustawiania się zawodnika w momencie przyjęcia piłki. W dzisiejszej piłce nożnej to niezbędne wyposażenie każdej grupy treningowej.
Rebounder Galaxy marki Yakimasport wyróżnia m.in.:
  • ponadprzeciętna trwałość wynikająca z użycia wysokogatunkowych materiałów;

  • maksymalna mobilność — rebounder jest składany, dzięki czemu z łatwością zmieści się w torbie;

  • uniwersalność — sprzęt może być wykorzystany w hali, na sztucznej i naturalnej murawie;

  • Wymiary produktu: 2,2 m x 1,1;


Jeśli masz jakiekolwiek pytania — skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy o możliwościach, jakie daje proponowany sprzęt. Zapraszamy.
 kod: 100296
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci